GÖKAY KALAYCIOĞLU “ŞEVVAL ŞAHİN’ İN AMACA GİDEN YOLDA NE HALTLAR YEDİĞİNİ O KADAR İYİ BİLİYORUM Kİ”
  • ALSANA HABER
  • Magazin
  • GÖKAY KALAYCIOĞLU “ŞEVVAL ŞAHİN’ İN AMACA GİDEN YOLDA NE HALTLAR YEDİĞİNİ O KADAR İYİ BİLİYORUM Kİ”

GÖKAY KALAYCIOĞLU “ŞEVVAL ŞAHİN’ İN AMACA GİDEN YOLDA NE HALTLAR YEDİĞİNİ O KADAR İYİ BİLİYORUM Kİ”

ABONE OL
Nisan 22, 2022 18:52
GÖKAY KALAYCIOĞLU “ŞEVVAL ŞAHİN’ İN AMACA GİDEN YOLDA NE HALTLAR YEDİĞİNİ O KADAR İYİ BİLİYORUM Kİ”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şevval Şahin ile ayrılan Yiğit Marcus Aral’ ın, eski sevgilisini rahat bırakmadığı haberi bugün magazin gündemindeydi. Daha önce eski aşkına eskort göndermesi yapan Aral’ ın şimdi de Şevval Şahin’ in telefonunu hacklediği ve kayıtlı kişilere uygunsuz mesajlar yolladığı iddia edildi.

Lüks oto hırsızlığı ve dolandırıcılık suçlarından bir süre hapis yatan Yiğit Marcus Aral ile ilgili AL SANA HABER masası yorum yaparken, Şevval Şahin ile tanışıklığı geçmişe dayanan Moderatör Gökay Kalaycıoğlu ise Şahin hakkında öyle bir şey ifşa etti ki masadaki herkes şoke oldu.

Masanın yorumcusu Hülya Uğur “Bir kadını taciz etmek tabi ki hoş bir durum değil ama Şevval Şahin’ de gördüğüm kadarıyla oturmamış bir kimlik yaşıyor. Bu kadının da seçimleri çok doğru değil” derken Tayyar Işıksaçan ise “Kız da hasta oğlan da hasta. İkisinin de tedaviye ihtiyaçları var” yorumunu yaptı.

Bunun üzerine Gökay Kalaycıoğlu; “Şevval’ i ben ünlü olmadığı zamanlardan tanırım.  Burada mesele birini dolandırmak ise Şevval bunun ağababasını kendi öz kuzenine yapmıştır” deyince masada herkes şaşkınlık içinde kaldı.  

Açıklamalarına devam eden Kalaycıoğlu “Tabi. İstanbul’a geldiğinde 1+1 olan kuzeninin evine annesiyle birlikte konuşlandı. Yediler, içtiler, gezdiler, tozdular, birileriyle tanıştılar, sponsorlar bulundu vs. çocuk o orta gelir haliyle bu kıza inandı güvendi. Menajerim olursun abi, şu olursun abi, bu olursun abi diyerek.

Hatta bir alışveriş merkezinde yalvar yakar, adı sanı bir şeyi yok o zamanlarda “Ben nasıl ünlü olurum? Bana yol göstersene” Bunlar bana yaptığı konuşmalar.  Beleş dolgu botokslar için sponsor ayarla, şunu yap, bunu yap. E bizde 20 senelik tecrübe var. Her şeyi bulup ayarladık. Kızın orasını doldur burasını doldur, kuzeninin parasıyla kıyafet alınsın. Adam sponsorlar bulsun, kuyumculara götürsün, yemeklere çıkarsın. İstanbul Boğazı mı biliyordu bu be? Her şeyi yaşadılar sonra da kuzenine taktılar. Ondan sonra yarışmaya girdi tacı taktılar. İlk yaptığı şey kuzeniyle beni engellemek oldu.

Bu var ya bu, bunun amaca giden yolda ne haltlar yediğini ve yiyebileceğini o kadar iyi biliyorum ki. Kızın kıblesi belli değil” dedi.  

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.