S EYHAN SOYLU, PETEK DİNÇÖZ’ ÜN TÜRKİYE’ Yİ TERKETMESİNİN ASIL SEBEBİNİ AÇIKLADI
  • ALSANA HABER
  • Magazin
  • S EYHAN SOYLU, PETEK DİNÇÖZ’ ÜN TÜRKİYE’ Yİ TERKETMESİNİN ASIL SEBEBİNİ AÇIKLADI

S EYHAN SOYLU, PETEK DİNÇÖZ’ ÜN TÜRKİYE’ Yİ TERKETMESİNİN ASIL SEBEBİNİ AÇIKLADI

ABONE OL
Nisan 13, 2022 22:05
S EYHAN SOYLU, PETEK DİNÇÖZ’ ÜN TÜRKİYE’ Yİ TERKETMESİNİN ASIL SEBEBİNİ AÇIKLADI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2014 yılında Serkan Kodaloğlu ile nikah masasına oturan Petek Dinçöz, 8 yıllık evliliklerini geçtiğimiz ay noktalamıştı. Boşandıktan sonra bir süre sessiz kalan ünlü şarkıcı bugün sosyal medya hesabından yaptığı veda niteliğindeki paylaşımıyla, Türkiye’yi terk ettiğini ve Miami’ de yaşayacağını duyurdu.

Petek Dinçöz, her ne kadar Türkiye’ yi terk etme sebebini, oğlunun eğitim ve öğretim süreciyle ilgili olduğunu açıklamış olsa da, AL SANA HABER’ e bağlanan Seyhan Soylu bu sebebin doğru olmadığını ve gerçek nedenlerini ifşa etti.

Programın moderatörü Gökay Kalaycıoğlu, Dinçöz’ ün bu kararıyla ilgili ilk yorumu masa yorumcularından Pınar Eliçe’ ye verdi. Eliçe; “Benim Petek ile ilgili hayatı boyunca gözlemlediğim bir durumu var” derken Gökay Kalaycıoğlu “Sen bıraktığında sahne almaya başladı değil mi? Sen bırakma kararı almasaydın belki de işi çok daha zor olacaktıdiye sorunca Eliçe; “Olmazdı çünkü arkasında Can Tanrıyargibi bir güç vardı. Petek, hayatı boyunca hep bir erkeğin gücüne ihtiyaç duymuş bir kadın oldu. Çok değerli şeyler yapmıştır ama Can Tanrıyar ile var oldu. Ondan ayrılma kararı aldığı noktada da yok oldu” dedi. Bunun üzerine Nihat Doğan; “Onda Can Tanrıyarın da mobbingi vardı. Petek’ e selam verene sallıyordu programında” diye yorum yaptı.

PINAR ELİÇE; “PETEK, CAN TANRIYAR’DAN AYRILDIKTAN SONRA YOK OLDU”

Pınar Eliçe “Zaten kız mobbingden yıldığı için gitti evlendi. Ben Petek’ in çok büyük bir aşk evliliği yaptığını düşünmüyorum. Daha sonrasında da yaptığı işlerde umduğunu bulamadı. Çünkü hep bir mobbing uygulandı. Yazık günah oldu kıza. Petek’ i severim sesi iyidir kötüdür tartışılır ama sahneye yakışan bir kadındı.”

Nihat Doğan; “Son assolist o muydu Maksim’de?” deyince Pınar Eliçe “Evet ama yani zorla ite kaka yapıldı yani”  dedi. Bunun üzerine Gökay Kalaycıoğlu; “Ki bence Maksim’ in ruhuna ve kutsiyeti olduğunu düşündüğüm bir sahneye çıkıp da Foolish Casanova’ydı ıvırdı zıvırdı gibi şarkılarla çıkması bana göre o ruha çok büyük saygısızlıktı” diye yorum yaptı.

Bu sırada geçirdiği operasyonlar nedeniyle Samsun’ da bulunan ve ünlüler dünyasının kara kutusu olarak bilinen Seyhan Soylu yayına bağlanarak Petek Dinçöz’ ün Türkiye’ yi terk etmesinin sebebini açıklayarak bomba iddialarda bulundu.

 

SEYHAN SOYLU “CAN TANRIYAR PETEK DİNÇÖZ’ E VE SEREN SERENGİL’ E AŞIKTI”

Seyhan Soylu; “Petek Dinçöz’ ün kaçma sebebi Can Tanrıyar’dır. Petek Can’ ı çok sevdi. Ama o sıralar Can’ ın eşi kanser hastası oldu ve kadın üzüntüden eriyip gitti. Can’ ın o dönem hiç ilgilenmediği bir eş ve 2 tane çocuğu vardı. Şimdi yine baba olacak ama aslında Tamar, Can’ ın sonunu getirdi. Nasıl olduğunu da anlatayım. Seren Serengil’ in yanındaydı Tamar, asistanı gibiydi. Can Tanrıyar tam batarken bir yardım eli uzatıldı Metin Güneş tarafından. Metin Güneş ağabeylik yaptı. Finanse etti. 100 Milyon TL vererek yatırım yaptı. Petek Dinçöz’ ün Amerika Miami’ye gitme sebebi, Can Tanrıyarın mahkemeleri vardı Petek ile. O süreçte Metin Güneş birçok alacağını temlik ederek hareket etti. Can harıl harıl Petek Dinçöz’ e ulaşmaya çalışıyor. Tamar bunu duymuş olsa parçalardı Can Tanrıyar’ı. Şöyle bir şey de var. metinGüneş şu an tüm mal varlığına yani yaklaşık 35 – 40 Milyon Dolar bir mal varlığı vardı. Zannediyorum 11 Milyon Dolara satışı olacak. Metin Güneş’ e yapmış olduğu artık nankörlük mü denir, ticari bir yanlış mı denir bilemem ama bir hatasıyla kaybetti her şeyi. Kaybetmesinin sebebi Tamar Öner’ in hırsı ve Seren Serengil’ den intikam almak istemesidir. Millete parası yokken storylerde lüks yaşantısıyla hava attı. Çalışanlar parasını alamazken bunlar Metin Güneş’ in dikkatini çekti ve araştırmaya başladı. Araştırırken açıkları yakaladı ve vermiş olduğu paraların yanlış yatırımlarla indirildiğini gördü. Haciz işlemi başlatıldı ve Uçan Kuş’ un kanatları kırılmış oldu. Ve Can Tanrıyar hala Petek’ in peşini bırakmadığı için Petek Amerika’ ya kaçtı. Eşinden de boşanmak zorunda kaldı. Şunu herkes bilsin ki Tamar, Can Tanrıyarın sonunu getirdi. Can Tanrıyar önce Petek Dinçöz’ e aşıktı 2 numaralı kişi de Seren Serengil’ e aşıktır ” dedi.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.