“SENİ TENİS TOPUNA ÇEVİRİRLER”

“SENİ TENİS TOPUNA ÇEVİRİRLER”

ABONE OL
Kasım 17, 2021 11:01
“SENİ TENİS TOPUNA ÇEVİRİRLER”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Seyhan Soylu  sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’ye canlı yayında uyarılarda bulundu.

Soylu “Sevgili Selin Ciğerci, Türk toplumu Gökhan Çıra ile seni çok yakıştırdı. Kimliğinden dolayı yaşam biçimi ile de ilginç geldin. Türk halkı mazlumu sever, senide bağırlarına bastı.

BEST MODELE KATILARIN YÜZDE DOKSANI JİGOLO

Seyhan Soylu sözlerine devam ederken, Selin Ciğerciye hitaben ‘’ Kibir, Ego ALLAH’ın en sevmediği insanı duygudur. Her çıkışın bir inişi var. Medya dünyası da aynı Türk halkı gibi mazlumun yanında olur, başarıyı takdir eder. Eğer onların yarattığı bir medya figürüysen ve şöhretin gücüne kendini kaptırırsan bir anda seni çıkarttıkları gibi aşağıya indirir. Bu sana bir abla tavsiyesi. Ayrıca Selinciğim Gökhan’la yollarını ayırdıktan sonra birçok erkekle adın çıkması hoş bir şey değil, Türk halkı seni tek eşli mazbut ve mağdursun diye yanında oldu.  Senin boşandıktan sonra 1 ayda 3 adam ile adın çıkması bana göre büyük hata. Hele ki Best Model yarışmasındaki o şahısla diğer kişilerle adının çıkması bana göre o mazbut ev hanımı mutaassıp bir kadın imajını zedeledi.’’

Soylu “ Ben sana abla olarak söylüyorum, O Best Modeldeki çocukla eğer birlikteysen, Best Model yarışmasına katılanların yüzde doksanı jigolo zaten. Yüzde onu da gerçekten tiyatro oyunculuk eğitim almış kişiler ünlü olmak isteyen kişiler.  Şimdi Selin Ciğerci sen benim kardeşimsin bende seni severim, bilirsin sana hep stratejik zamanlarda arayıp aman bunu şunu yapma dedim. İlişkinizi vıcık vıcık ederseniz her ikinizde yıpranır geldiğiniz noktalara belki ekonomik olarak dönmezsiniz ama itibar olarak gidersiniz

“SENİ TENİS TOPUNA ÇEVİRİRLER”

Selin Ciğerci’nin Best Model yarışması adayı Tolga Kulakçı ile gündeme gelmesinin ardından,  Seyhan Soylu “ Bir gün basketçiyle, bir gün hentbolcuyla bir gün futbolcuyla ilgilenirsen seni tenis topuna çevirirler” dedi.

“SELİN CİĞERCİ GÖKHAN ÇIRA’YI YARATMADI

Soylu “ Selin Ciğerci ayrıca Gökhan Çıra’yı yaratmadı. Selin bunu aklına koysun. Gökhan Çıra, Selin Ciğerci’yi yarattı. Kolay mı Tarlabaşı’ndan birini alıp hemde henüz ameliyat olmamışken aşk yaşamak, sonra ameliyatı bekleyip nikah kıymak. Her baba yiğidin harcı değil. Bu halk böyledir bunu aklına koy. Onun için sana bir abla tavsiyesi Gökhan gaflete düştü ihanet etti diyelim Erkek şerefi Kadın namusu temsil eder. Sen namusunla otursana. Ayrıca Erkek aldatırsa zampara, kadın aldatırsa ne derler malum. Hem erkeğin elinin kiri olduğundan dolayı da erkek bir gün onunla olur yarın onunla olur, önemli olan kadınların başkalarıyla kaşelenmemesi gerek.’’ dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.