SEYHAN SOYLU, SAVAŞIN FİTİLİNİ ATEŞLEDİ

SEYHAN SOYLU, SAVAŞIN FİTİLİNİ ATEŞLEDİ

ABONE OL
Mart 2, 2022 08:15
SEYHAN SOYLU, SAVAŞIN FİTİLİNİ ATEŞLEDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hafta İçi Hergün Saat 15:00-18:00 saatleri arasında ALSANA HABER youtube kanalından canlı olarak yayınlanan programın moderatörü Seyhan Soylu, her programında gündem olmaya devam ediyor. Yorumcu koltuğunda ise bugün Nurettin Soydan, Ebru Polat ve Dr. İsmail Bay vardı.

Seren Serengil, programında kavga ettiği Arto’ nun Al Sana Haber’ e katılmasını ima ederek “Arkadaşınla küsersin barışırsın ama onun düşmanıyla arkadaş olmak bayağılıktır. Ben ölsem ona düşmanlık eden kişilerle diyaloğa girmem” diyerek video paylaşmıştı.

Seren Serengil’in ‘düşman’ lafını üstüne alınan Seyhan Soylu programında ” Seren Serengil madem düşmanız; Rusya’nın Ukrayna’ya gücünü gösterdiği gibi bir savaşa hazır ol” ifadelerini kullanarak dün bu savaşın fitilini ateşlemişti. Bugün yine zehir zemberek sözlerle hem Seren Serengil’ i hem de sevgilisi Mustafa Tohma’ yı hedef aldı.

Seyhan Soylu; “Seren Serengil Arto’ nun bize telefonla bağlanmasından sonra video çekiyor. Düşman ilan ediyor. Sizi en çok öven benim. Millet yerden yere vuruyor. Ben övüyorum. Senin en kötü gününde yanında ben vardım. Kanıma girdin ameliyat ol dedin. Senin ameliyatının reklamını yaparak ödeşen de yine benim. Sizin gibi elimde şu belge var bu belge var diye sunarsam ortalık karışır. Korkmam ben öyle şeylerden. Haklı olduğum şey de Allah benim yanımdadır. Ben kimseye iftira atarak hareket etmem.

Sevgili Seren Serengil vefanın sen de semt adı olduğunu iyi bilirim. Dostluğumuzda kabahatli sensin.  Ben sevdim sen kullandın. Ben sana sahip çıktım sense beni sattın. Sen benim düşmanlarımla iş birliği yaptın. Ben senin düşmanlarına karşı siper oldum. Ben seni korudum diye 11 davadan yargılanıyorum. Evine ziyaretine geldim evde olduğun halde kapıya yok dedirttin. Biz birbirimizi iyi biliriz. Ama bana açacağın savaşta hükmen mağlupsun. Ben Rusya’nın Ukrayna’yı işgal ettiği gibi işgal ederim. Kimseden çekinmem, korkmam.

Geçtiğimiz günlerde Mustafa Tohma ile ilgili makara yaptım. Mustafa’ nın erkekliği tuttu gitti bana dava açtı. Hakaret etmedim ki dava açıyor. Kimseye hakaret etmem ama gerçeklerle de ilgili kimse beni susturamaz. İnadına konuşurum. Sana da gelinlik attım diye kızdın bana. Evet yaptım. Çünkü insanlar bana diyor ki; ‘Seren senin en yakın arkadaşın. Tohma ile aynı evde aşk yaşıyor. Hem de zina davası geri gelsin diye öncülük ediyor.’ Ben de dedim ki mahcup etme bizi Seren. Al şu gelinliği ben giyemedim sen giy. At imzayı evlen dedim. Yoksa Mustafa zenginmiş fakirmiş, fabrikası varmış, yokmuş bana ne. Bir adamın zengin olup karaktersiz olmasındansa fakir olup şerefli olmasını tercih ederim. Senin kötü günlerinde, ameliyatlarında bu çocuk yanında. Geçenlerde Bahar Candan biseksüel mi dedi Tohma için, aseksüelle karıştırmış. Dava açacaklarmış, harcını da ben yatırayım. Mahkemedeki şahitlerle aklı gider insanların. Yapmayın. ben bir şey demedim. Hakaret etmedim. Kendi kendinize gelin güvey olup Sallamazsam Olmaz da yeteri kadar sallıyorsunuz. Size bir şey sallandığında da salıncak kopsun diyorsunuz. Ha korumam bir daha seni. Çünkü sen beni korumadın. Orada canlı yayında bana hakaret ediyorlar. Sen ara gazı yapıyorsun.

Sen dostum diyorsun, dostunun başından bir sürü olay geçiyor. Bir kere aramıyorsun. Kendi başına bir şey geldiğinde e aramadın beni diyorsun. Ben seni hiçbir zaman yalnız bırakmadım. Seninle dostluğum yüzünden birçok kişiyi karşıma aldım. Sacit Aslan’ ı, Can Tanrıyar’ ı, Yaşar İpek ve Eylem İpek’ i karşıma aldım. Benim onlarla hiçbir husumetim yoktu ki. Sen mağdurdun ve bana ihtiyacın vardı. Ama sen benim sevgimden beslendin, panter oldun ve bana saldırdın. Nasıl arkadaşız biz? Bu nasıl ahd-e vefa? Kızgınım size. Senin yüzünden bir mahkemem vardı sen mahkemeye gelmedin.  Sen hangi dostluktan hangi vefadan bahsediyorsun? Sen ancak Vefa’nın bozası olursun yanındaki de şırası olur. Dostluk kişisel çıkarlarla kurulan bir ilişki değildir. Bir daha benim hakkımda konuşup beni düşmanın ilan etme. Bırak kötülük yapmayalım birbirimize. Elime en ufak bir tebligat geldiğinde veya kötü bir şey söyleyerek beni incittiğinde babana verdiğim sözü unuturum”  diyerek seslendi. Bakalım Seren Serengil cephesinden bir hamle gelecek mi?

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.