YELİZ YEŞİLMEN; EVLİYKEN İLAN- I AŞK YAPANLAR OLDU

YELİZ YEŞİLMEN; EVLİYKEN İLAN- I AŞK YAPANLAR OLDU

ABONE OL
Ocak 14, 2022 12:49
YELİZ YEŞİLMEN; EVLİYKEN İLAN- I AŞK YAPANLAR OLDU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Flash TV’ de yayınlanan ve farklı formatıyla Türk televizyonlarının en olaylı programı olmayı başaran  “AL SANA HABER” in her gün değişen konuk yorumcularında bugün masada Erol Köse, Yeliz Yeşilmen ve Bahar Candan vardı.

Geçtiğimiz hafta yorumculuk yaptığı “Al Sana Haber” programında boşandığı eşinden şiddet gördüğünü açıklayan Yeliz Yeşilmen’ in bu açıklamaları magazin gündemine düşmüştü. Yeşilmen, bugün ise sektörde yaşadıklarını ve sektörün kirliliği ile ilgili açıklamalarda bulunurken olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

 

Yeşilmen, şöhretinin en parlak olduğu yıllarda evliliği ve aşkı seçmesinin gelen iş tekliflerine engel olmadığını savunması üzerine Erol Köse; “Engeldir. İki kere iki dört. Sen evlendikten sonra teklifler yağıyor muydu?” diye sordu.

Yeşilmen; “Ben çok seksi görünen ve sadece erkek hayranları olan bir kadınken, evlendikten ve anne olduktan sonra kadın hayranlarım olması benim çok hoşuma gitti. Ben evlendiğim için asla pişman değilim. Dünyaları değişmem.  Zaten ben bir eş ve çocukları seçtiğim için tekliflere kapalıydım.”  şeklinde cevap verdi.

Seyhan Soylu; “Evliliği seçmeseydin gelen tekliflere açık olur muydun?” diyerek imalı bir şekilde soru sorunca Yeşilmen; “Ne teklifi? İş teklifi mi?” diye karşılık verdi.

Soylu; “Herhalde iş teklifi. Evli bir kadına ne teklif gelebilir ki başka?”  deyince Yeliz Yeşilmen “Her türlü teklif gelmiştir bu camiada evli bekar fark etmeksizin” dedi.

Bunun üzerine Seyhan Soylu; “Evliyken de sektörün içerisinde ünlü yapımcılar, ünlü televizyoncular ilan- ı aşk yaptı mı?”

YELİZ YEŞİLMEN; EVLİYKEN İLAN- I AŞK YAPANLAR OLDU

 

Yeşilmen ise “Yapmıştır. Bence birçok kişiye de olmuştur. Senin evli bekar olman fark etmez, yüz verip vermemen de önemli değil. Bu sektörde çirkeflik var.” derken Soylu’ nun “Bu tür teklifler aldığında nasıl karşılık verdin?” sorusuna “Buna cevap vermek istemiyorum. Böyle bir teklif aldım ya da almadım demem. Ama duruşumla ben zaten gereken karşılığı verdim.” diye cevap verdi.

Soylu bunun üzerine; “Peki bu teklifi aldığında gidip kocana söyledin mi?” diye sordu.

Yeşilmen; “Eşimin siyasi duruşundan dolayı çok cesaret edememişlerdir.” derken Seyhan Soylu ağzındaki baklayı çıkardı ve “Ama sen arabada bana gelirken bunları hep anlattın. Sektörün ne kadar kirli olduğunu evlendikten sonra anladım dedin. Bir sürü yapımcı vs. bana sarkıntılık etti, hepsi aşağılık dedin.”  diyerek ikilinin arasında geçen konuşmaları da ifşa etmiş oldu. Herkes şaşırırken Yeşilmen; “Aman sözlerim yanlış anlaşılmasın Ali Bey sorar bana sonra?” dedi.

 


 

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (38)


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.