YELİZ YEŞİLMEN VE GAZETECİ ÖZLEM UÇAR STÜDYOYU TERK ETTİ

YELİZ YEŞİLMEN VE GAZETECİ ÖZLEM UÇAR STÜDYOYU TERK ETTİ

ABONE OL
Şubat 21, 2022 10:11
YELİZ YEŞİLMEN VE GAZETECİ ÖZLEM UÇAR STÜDYOYU TERK ETTİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Seyhan Soylu’ nun moderatörlüğünü üstlendiği ve her gün değişen yorumcu konseptiyle kısa süre içerisinde Türkiye’nin en çok izlenen programı olmayı başardı.

Rakiplerini sollayan, yayınlandığı günden beri yaptığı haberlerle her güne bomba gibi düşen sansasyonel program “AL SANA HABER” yayınlarını YOUTUBE platformu üzerinden hafta içi her gün saat 15.00 – 18.00 arası canlı olarak yapıyor.

Al Sana Haber masasında bugün Yeliz Yeşilmeno ve Özlem Uçar vardı. Yorumcu olarak yayında olması gereken Bahar Candan ve ablası Nihal Candan ise yayına geç kalınca Seyhan Soylu “Herkes işini düzgün yapmalı ve sorumluluklarını bilmeli” diyerek açtı ağzını yumdu gözünü. Masada bulunan Yeliz Yeşilmen; “İzleyiciye saygı denen bir şey var. Sadece yerel televizyonda değil, Youtube da bile olsak saygı duymak zorundayız. Bu kız bunu ilk günden beri yapıyor. Bunu sen şımarttın. Her defasında almayacağım dedin aldın. Ben çocuklarımı bakıcısına bırakıp 1000 km yoldan geliyorum saygımdan vallahi yolarım ilk darbe benden gelir. Biz mi gerizekalıyız tek akıllı o mu?derken Özlem Uçar ise;Bu hayat felsefesidir. Her geç kaldığında makyajda vs. diyerek idare ettin. Ben 12.30 da gelip hazırlanıyorum ve çalışıyorum.diyerek yorumda bulundu.

Yayın başladıktan 1,5 saat sonra gelen Bahar Candan ve Nihal Candan stüdyoya girince olanlar oldu. Yeliz Yeşilmen ve Özlem Uçar’ a sataşan ikili bir süre masadakilerle tartıştıktan sonra masada yoga yapmaya başladı. Yogaya Seyhan Soylu’ da katıldı. Daha sonra Yeliz Yeşilmen ve Gazeteci Özlem Uçar stüdyodan çıkarak yayını terk ettiler. İşte yayında yaşanan o diyaloglar;

Nihal Candan; “Seyhan hanım sizden çok özür diliyorum.Sadece çok zor bir gündü.

Seyhan Soylu; “Benim ne kadar disiplinli, prensipli biri olduğumu Bahar bilir. Benim en iyi olmam için seyirciye ihtiyacım var. Onlara saygısızlık edersek olmaz.”

Bahar Candan; Ben şu an buraya canlı yayın yapacağız diye de gelmedim. Sadece Seyhan Hanımın çok üzüldüğünü hissettiğim için, bana değer verdiğini bildiğim için ve bana emek verdiği için burada onun yanında olmak istediğim için geldim.

Yeliz Yeşilmen; “Hasta mısın?”

Bahar Candan; “Evet hastayım ben de başarı lenfoması var. Gizemli ve zor bir hastalık. Hiçbir testte çıkmıyor.”

Yeliz Yeşilmen; Baharcığım biz seni seviyoruz ama burası okul müsameresi değil, canlı yayındayız. Bizler eşek miyiz ben 2 tane çocuğumu bırakıp geliyorum”

Nihal Candan; “Anneyim ben klişesi mi olacak şimdi”

Yeliz Yeşilmen; “Canım sen bir önce saygısızlığı bırak ve sus. Karşında senden büyük biri var. Seviyesizi geçtim. Saygısız.”

Nihal Candan; “Yeliz Yeşilmen hanım benim zamanım değerli ben story çekeceğim. Seni dinlememe özgürlüğüne sahibim. Sen kimsin ki benimle konuşuyorsun.” diyerek story çekmeye başladı ve bu iki kadının bize bu kadar düşmanca davranmasını algılayamıyorumdedi.

Özlem Uçar sinirlenerek; “Sen kimsin? Sen kimsin? Bana kim olduğunu söyle ya. Benim mesleğim belli. Gazeteciyim ben.

Nihal Candan; “Hukuk öğrencisiyim bende”

Yeliz Yeşilmen; “Son 7 senedir hukuk okuyor arkadaş”

Nihal Candan; “Olabilir. Ben sindire sindire okuyorum.”

Yeliz Yeşilmen; Seyhancığım 1. Bölümü bizle yaptın. 2. Bölümü de onlarla mı yapsan biz bir mola verelim”

Özlem Uçar; “Susayım diyorum, susuyorum susuyorum. Allah sizin çevrenizdekilere sabır versin”

Stüdyoda gerginlik ve karşılıklı atışmalar artınca tansiyon iyice yükseldi.

Nihal Candan; “Ben yoga yapan biri olduğum için stres sevmiyorum” deyince

Seyhan Soylu; Yoga yapmak ister misin?” dedi

Nihal Candan; “İsterim ama kıyafetim müsait değil”deyince Seyhan Soylu “Olsun ben ayarlarım şimdi” diyerek masayı düzenledi ve Nihal Candan ve Seyhan Soylu masa üzerinde yoga yapmaya başladılar. Bahar Candan da arkada yoga yaptı.

Yeliz Yeşilmen ve Özlem Uçar ise bir süre olanları şaşkınlıkla izledikten sonra mola için izin istediler. Bahar ve Nihal yine sözleriyle kışkırtmaya devam edince Yeliz ve Özlem stüdyoyu terk ettiler.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.