A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI ÇİĞDEM YILMAZ’IN MESLEK HİKAYESİ!
  • ALSANA HABER
  • yaşam
  • A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI ÇİĞDEM YILMAZ’IN MESLEK HİKAYESİ!

A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI ÇİĞDEM YILMAZ’IN MESLEK HİKAYESİ!

ABONE OL
Şubat 28, 2024 10:10
A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI ÇİĞDEM YILMAZ’IN MESLEK HİKAYESİ!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Zonguldak doğumlu ve orman yüksek mühendisi olan Çiğdem Yılmaz, iş güvenliği sektöründe 12 yıllık deneyime sahip bir A sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak ön plana çıkıyor. Yılmaz, kariyerine nasıl başladığı ve sektördeki başarı hikayesini Unity Tekstil’in “Perspektif Programı”nda anlattı.

Yılmaz, röportajında kariyerine nasıl başladığını açıklarken, babasının teşviki ve KPSS sürecini başarıyla geçmesiyle iş güvenliği alanında adım attığını belirtti. Yılmaz’ın sektöre ilgisi, meslekle alakalı kursları takip etmesiyle pekişmiş ve 2013 yılında A sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak mesleğe adım atmıştır.

Bankacılık sektöründe uzun yıllar çalışan Yılmaz, havacılık, baraj inşaatı ve birçok farklı sektörde deneyim kazanmıştır. Kendisini iyi bir anlatıcı olarak nitelendiren Yılmaz, verdiği örneklerle mesleği ve iş güvenliği konusunu dinleyicilere akılda kalıcı bir şekilde aktarmaktadır.

İş güvenliği uzmanlarının temel amacının çalışanlar ile iş arasındaki uyumu sağlamak olduğunu vurgulayan Yılmaz, bu doğrultuda riskleri en aza indirerek güvenli bir çalışma ortamı oluşturduklarını belirtti. Ayrıca, iş güvenliği konusunun uluslararası standartlara uyum sağlamasının önemine de değindi.

Çiğdem Yılmaz’ın tecrübeleri ve başarı hikayesi, iş güvenliği alanında çalışmak isteyenlere ilham veriyor ve sektördeki önemli bir isim olarak tanınıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.