GONCA DERİN; “EBRU ŞALLI’ NIN HAZMEDEMEDİĞİ BİR GÖRMEMİŞLİĞİ VAR”
  • ALSANA HABER
  • Magazin
  • GONCA DERİN; “EBRU ŞALLI’ NIN HAZMEDEMEDİĞİ BİR GÖRMEMİŞLİĞİ VAR”

GONCA DERİN; “EBRU ŞALLI’ NIN HAZMEDEMEDİĞİ BİR GÖRMEMİŞLİĞİ VAR”

ABONE OL
Nisan 27, 2022 16:23
GONCA DERİN; “EBRU ŞALLI’ NIN HAZMEDEMEDİĞİ BİR GÖRMEMİŞLİĞİ VAR”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gonca Derin, Uğur Akkuş’ un kendisini Ebru Şallı ile aldattığını öğrenmesinin ardından 2018 yılında boşanma davası açarak çekişmeli bir sürece girmişti. Katıldığı bir programda eski eşi Uğur Akkuş tarafından şiddete maruz kaldığını ve “kendimi Bergen olarak görüyorum” açıklamalarının üzerine bugün AL SANA HABER programına telefonla bağlanan Gonca Derin yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Kendisiyle yakın zamanda bir röportaj yapan AL SANA HABER moderatörü Gökay Kalaycıoğlu ve AL SANA HABER masasına biten evliliğinde gördüğü şiddetten bahseden Gonca Derin, yaşadığı psikolojik zorlukları da anlattı. İşte o açıklamalar…

 

Gökay Kalayccıoğlu; “Goncacığım hukukla alakalı bağlayıcılığı olduğu için bu konuda konuşmak istemediğini biliyorum. Yasakların ne olduğunu biliyorum. O yasaklar nezdinde bir soru sormayacağım. Şimdi masada Tayyar Işıksaçan, Pınar Eliçe, Başak Çokan ve Nurettin Soydan var. Tayyar Işıksaçan bana bir şey hatırlattı. Sen eski eşinle sıkıntılı olduğun, kavga kıyamet olduğun bir dönemde ev içindeki bir kavgayı sosyal medyanda paylaştın mı?” diye sordu.

Gonca Derin; “Yok öyle bir şey olmadı.  Bir görüntü vardı ama o benimle ilgili yurtdışında çekilmiş bir görüntüydü. Ben paylaşmadım. Servis edildi.”

Gökay Kalaycıoğlu; “Çocuklarından ne kadar ayrı kaldın?”

Gonca Derin; “Yaklaşık 9 ay. Babaannede kalmışlar ama ben çocukların nerede olduğunu bilmiyordum.”

Tayyar Işıksaçan; “Uğur beyin Ebru Şallı hayatına girmeden önce yaşadığı bir ilişkiyi sineye çektiniz mi hiç?”

Gonca Derin; “ Asla. Kadınlar bunu neden yapar anlayamıyorum”

Tayyar Işıksaçan; “Ebru hanım öncesinde Uğur Bey zaten bu işlerden sabıkalı biri. Gonca Hanımın duymaması mümkün değil” dedi.

Pınar Eliçe; “Gonca hanım ben bir soru sormak istiyorum. Bende bu tür şeyleri yaşadım sizi çok iyi anlıyorum. Eski eşinizin şu an hayatında olan Ebru Şallı’da sizce bu şiddete maruz kalıyor mudur?”

Gonca Derin; “Bu şiddet gösteren kişiler, kendilerinde bir rahatsızlık olduğunu fark etmiyorlarsa bu ölene kadar devam eder. Bir erkek bir kadına şiddet uyguluyorsa bir sonrakine de uygular.”

Başak Çokan; “Eşinizin de bir görgüsüzlüğü var. Yurtdışında bir video paylaşmışlardı. Ebru Şallı lüks bir araba kullanıyordu. Markasını göstermek için büyük çaba sarf ediyordu” derken

Gonca Derin; “Ebru hanımın da hazmedemediği bir görmemişliği var. Çünkü siz bir Ali Koç’ u lüks bir arabanın önünde poz çekip paylaştığını göremezsiniz. Bu çok saçma bir şey” diye yanıtladı.

Gökay Kalaycıoğlu; “Orta halli 2 genç olarak evlendiğinizi biliyorum”

Gonca Derin; “Orta bile değil. Ortanın da altında. Evimde buzdolabım bile yoktu”

Nurettin Soydan; “Gonca hanım, post modern Bergen’ im diye bir açıklamanız var. Burada yaşadığınız şiddeti baz alarak mı konuştunuz? Yoksa hala böyle bir tehlikesi mi var?”

Gonca Derin; “Bergen olma ihtimalim vardı ama köşesinden döndüm”

Gökay Kalaycıoğlu; “Sağlıklı yaşamla bu kadar iç içe olan bir kadına çocuklarımı gönderdim. Sabahtan akşama kadar pasta yediriyor, demiştin” derken

Gonca Derin; “Evet işte o da sağlıklı yaşam diyor ama eğitimini almamış, spor diyor eğitimini almamış. Almadığı için de sabahtan akşama kadar çocuklara pasta yedirebiliyor”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.