OĞUZHAN KOÇ İLE EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPAN DEMET ÖZDEMİR NEDEN KENDİ EVİNDE OTURMUYOR? DETAYLAR AL SANA HABER’DE
  • ALSANA HABER
  • Magazin
  • OĞUZHAN KOÇ İLE EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPAN DEMET ÖZDEMİR NEDEN KENDİ EVİNDE OTURMUYOR? DETAYLAR AL SANA HABER’DE

OĞUZHAN KOÇ İLE EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPAN DEMET ÖZDEMİR NEDEN KENDİ EVİNDE OTURMUYOR? DETAYLAR AL SANA HABER’DE

ABONE OL
Nisan 22, 2022 18:14
OĞUZHAN KOÇ İLE EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPAN DEMET ÖZDEMİR NEDEN KENDİ EVİNDE OTURMUYOR? DETAYLAR AL SANA HABER’DE
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Evlilik hazırlığı yapan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çifti nikâhın ardından Zekeriyaköy’ den kiraladıkları evde yaşayacaklar. En azından bugüne kadar yaptıkları açıklama böyle…

Demet Özdemir bir süre önce Zekeriyaköy’de aldığı   evi dekore etmesi için bir iç mimarla 300 bin liralık anlaşma yapmış, söz konu 5+1 garanti koza 5 modelindeki villaya taşınmıştı… Hiçbir masraftan kaçınmayan Demet Özdemir, evinin alt katını da dans stüdyosu haline getirmişti…

Oğuzhan Koç’la Ayrılık döneminde evine yerleşen Demet Özdemir, sevgilisiyle barışınca ve evlilik gündeme gelince başka bir gelişme daha yaşandı. Demet Özdemir müstakbel eşine “kirada oturalım” teklifinde bulundu. Barışmanın verdiği ilgi nedeniyle Özdemir’in bir dediği ikiletmeyen Oğuzhan Koç, 50 bin lira aylık kirası olan bir ev buldu. İddialara göre ev sahibine bir yıllık parayı peşin verip tadilat işine girişti. İşin ilginç yanı tadilat işini yapan firma bir süre önce Demet Özdemir’in evinin tadilatını yapan mimarlık ofisiydi…

Özel kaynaklardan gelen dedikodulara göre Oğuzhan Koç’un yakın ailece çevresinde kiralanan evle ilgili sözler dönmeye, Demet Özdemir’in “evlilik birliği” başlamadan gereksiz bir talepte bulunduğu ve bunu dayattığı iddia edildi. “Madem evi var neden Ouzhan’la Zekeriyaköy’deki kendi evinde oturmak istemedi? Dar gelirli bir ailenin çocuğuyken hayatını kazanıp birikimleriyle satın aldığı Acarkent’teki pahalı villayı neden sattırıyor? Neden aşırı pahalı evlilik operasyonları için Oğuzhan’ın para harcamasına müsaade ediyor?” 

Özdemir ve Koç’ un 50 bin TL’ye kiraladıkları ev konuşula dursun AL SANA HABER programı bu ev meselesinin perde arkasını masaya yatırdı.

AL SANA HABER masası yorumcularının aklında bugün “Demet Özdemir müstakbel kocasını neden kiraya çıkartıyor?”, “Oğuzhan Koç’ un tek serveti olan villasını neden sattırıyor?”, “Demet Özdemir evlilik sözleşmesi mi istiyor?”, “Demet Özdemir, müstakbel kocasına 300 metre uzaklıkta bir eve niye kiraya çıkar?” gibi sorular vardı.

Masa yorumcularından Pınar Eliçe; “Demet yuva kıran değil yuva yıkan olmuş. Oğuzhan Koç’a gerçekten çok üzüldüm. Adamın eti ne butu ne? Samimi gelmedi bana. Kendine ait güzel bir evin varken mevcut evinin 400-500 metre yakınında çocuğa niye kiralık bir ev tutturursun? Dersin ki biz evlenip karı koca oluyoruz. Benim evim senin de evin. Gel burada yaşayalım da diyebilirdi” diye eleştirirken Gökay Kalaycıoğlu “Biri müzikle ilgileniyor, biri oyuncu. İkisinin de çalışırken bir arada olması mümkün mü? Bu nedenle biraz özgür alanlar ayırmış olabilirler mi?” diye sordu. Pınar Eliçe ise “Niye evleniyorlar o zaman?” diye cevap verdi.

Bir diğer masa yorumcusu Hülya Uğur ise “Bu evliliğin çok uzun süreceğini düşünmüyorum. Zaten tip olarak da birbirlerine yakışmıyorlar” derken Hülya Uğur’ un düşüncelerine katıldığını söyleyen Pınar Eliçe “Vah Oğuzhan’a vah” diyerek yorum yaptı.

Başak Çokan durumu farklı değerlendirerek “Demet Özdemir taşrada yetişmiş bir kız. Fakir bir ailenin çocuğu olduğu için çok fazla para harcamak istememiş olabilir” dedi.

Tayyar Işıksaçan ise; “Oğuzhan da Demet’le beraber olmaya başladığında tanınmamış biri değildi ki. Çok güzel hareketlerde güzel paralar kazandı. Müzisyenliğe adım attıktan sonra insanlara verdiği şarkılardan bestelerden kazandı. Sinema filmleri var. Kaldı ki sinema filmine yapımcılık yaptı. Parası olmayan biri yapımcı olamaz ki. Belki de adam şu teklifi yaptı ‘Hayatım o ev senin ailenle yaşaman için kendine kurduğun bir ev” de demiş olabilir. Demet’ in ailesi o evde yaşayabilir ama adam karısıyla yaşayacağı bir ev alır gerekirse bir arka sokakta alır” diyerek ifade etti.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.