ANSHA AYŞE ARAL ANLATIYOR…

ANSHA AYŞE ARAL ANLATIYOR…

ABONE OL
Mart 20, 2024 15:26
ANSHA AYŞE ARAL ANLATIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Erzurum doğumlu ve Almanya’da yaşayan tekstil tasarım mühendisi Ayşe Aral, kendi çanta markası “ANŞA Çantaları” ile dikkat çekiyor. Aral, Dortmund’da yaşamakta ve biyo-vegan malzemeler kullanarak el örgüsüyle çantalar üretmektedir.

45 yıldır Almanya’da yaşayan Aral, kökenlerini unutmadan Erzurum kültürünü modern tasarımlara yansıtmak amacıyla çalışmaktadır. ANŞA Çantaları, geleneksel desenleri çağdaş çanta tasarımlarıyla birleştirerek benzersiz ürünler ortaya çıkarmaktadır.

Aral’ın başarı hikayesi, emek ve mücadele ile şekillenmiştir. Kendi tasarımlarını üretme sürecinde birçok zorlukla karşılaşmış olsa da azimle yoluna devam etmiştir. ANŞA Çantaları, sadece ürünlerinde değil, aynı zamanda üretim sürecinde de sürdürülebilir ve doğa dostu yaklaşımlarıyla dikkat çekmektedir.

Çantalarıyla sadece moda dünyasına değil, aynı zamanda gençlere istihdam sağlayarak toplumsal fayda da sağlamaktadır. Aral’ın başarısı, gençlerin meslek edinme ve girişimcilik konusunda ilham verici bir örnek teşkil etmektedir.

Aral’ın hedefi, ANŞA Çantaları’nı uluslararası alanda tanınan bir marka haline getirmek ve gençlere meslek edinme konusunda rehberlik etmektedir. Onun hikayesi, disiplin, azim ve geleneksel değerlerin modern dünyada nasıl birleştirilebileceğini göstermektedir.


https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-140-sayisi-cikti/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.