CEMRE UÇAR’IN SÜRDÜRÜLEBİLİR ENERJİ VE PROJE YÖNETİMİ ÜZERİNE SÖYLEŞİSİ!
  • ALSANA HABER
  • yaşam
  • CEMRE UÇAR’IN SÜRDÜRÜLEBİLİR ENERJİ VE PROJE YÖNETİMİ ÜZERİNE SÖYLEŞİSİ!

CEMRE UÇAR’IN SÜRDÜRÜLEBİLİR ENERJİ VE PROJE YÖNETİMİ ÜZERİNE SÖYLEŞİSİ!

ABONE OL
Şubat 28, 2024 11:15
CEMRE UÇAR’IN SÜRDÜRÜLEBİLİR ENERJİ VE PROJE YÖNETİMİ ÜZERİNE SÖYLEŞİSİ!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

IC Global danışmanlık kurucusu Cemre Uçar, sürdürülebilir enerji ve proje yönetimi üzerine bilgiler verdiği bir söyleşiye konuk oldu. Uçar, işkolik programının sunucusu Selin Ceylan’ın moderatörlüğünde izleyicilere kariyerinden ve sektördeki deneyimlerinden bahsetti.

Uçar, Yeditepe Üniversitesi’nde uluslararası ilişkiler ve siyaset bilimi eğitimi aldığını belirtti. Ardından güneş enerjisi teknolojisi üzerine yüksek lisans yaparak bu alana olan ilgisini pekiştirdiğini dile getirdi. İş hayatına güneş enerjisi sektöründe başlayan Uçar, daha sonra proje yöneticisi olarak kariyerine devam etti.

Söyleşide Uçar, sürdürülebilirlik ve proje yönetimi alanında şirketlere danışmanlık hizmeti sunduğunu ve ulusal ve uluslararası projelerde yer aldığını vurguladı. Ayrıca, sürdürülebilirlikle ilgili eğitimler düzenlediğini ve bu alanda startuplara mentorluk yaptığını da aktardı.

Konuşmasında sınırda karbon düzenleme mekanizması hakkında da bilgi veren Uçar, Avrupa Birliği’nin bu mekanizma ile karbon emisyonlarını azaltmayı hedeflediğini ve bu konunun iş dünyasında önemli bir yer edindiğini belirtti.

Uçar’ın söyleşisi, sürdürülebilir enerji ve proje yönetimi alanında çalışanlar ve bu alana ilgi duyanlar için değerli bilgiler sunarken, iş dünyasındaki sürdürülebilirlik trendlerine de ışık tuttu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.