CROSS BORDER KURUCUSU ÇİĞDEM BİÇİK, KURUMSAL DANIŞMANLIK VE YATIRIMLAR ÜZERİNE BİLGİ VERDİ
  • ALSANA HABER
  • yaşam
  • CROSS BORDER KURUCUSU ÇİĞDEM BİÇİK, KURUMSAL DANIŞMANLIK VE YATIRIMLAR ÜZERİNE BİLGİ VERDİ

CROSS BORDER KURUCUSU ÇİĞDEM BİÇİK, KURUMSAL DANIŞMANLIK VE YATIRIMLAR ÜZERİNE BİLGİ VERDİ

ABONE OL
Nisan 5, 2024 10:28
CROSS BORDER KURUCUSU ÇİĞDEM BİÇİK, KURUMSAL DANIŞMANLIK VE YATIRIMLAR ÜZERİNE BİLGİ VERDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çiğdem Bicik, Cross Border kurumsal danışmanlık ve CPF platformunun kurucu ortağı olarak, iş dünyasındaki deneyimlerini ve sektöre dair görüşlerini paylaştığı bir röportajda önemli açıklamalarda bulundu. Programın sunucusu Selin Ceylan ile gerçekleşen söyleşide, Bicik şirketin faaliyetlerini, uluslararası iş birliklerini ve sektördeki son gelişmeleri anlattı.

Pandemi döneminin iş dünyasına etkileri ve şirket evlilikleri üzerine konuşan Biçik, tedarik zincirlerinin kırılması ve ekonomik çalkantıların şirketlerin satışlarını olumsuz etkilediğini belirtti. Ancak, yabancı yatırımcıların özellikle imalat, kimya, enerji ve sağlık sektörlerine ilgi gösterdiğini vurguladı.

Ayrıca, şirketlerin satışı için “exit planning” adı verilen stratejik planlamaya da değinen Bicik, şirketin değerini artırmak için çeşitli unsurların göz önünde bulundurulması gerektiğini ifade etti. Bu planlama sürecinin, şirketin geleceğini ve satış potansiyelini olumlu yönde etkilediğini vurguladı.

Bicik ayrıca, Cross Border’un uluslararası networkü MNA Worldwide ile iş birliği yaparak 40 ülkede 45 ofisle faaliyet gösterdiğini belirtti. Programın sonunda, gelecek beklentilerine de değinen Bicik, Türkiye’deki seçim sürecinin ekonomik politikalar üzerindeki etkilerini ve şirket evliliklerine olan olumlu etkilerini öngördü.

Çiğdem Bicik’in iş dünyasındaki deneyimleri ve sektöre dair değerli bilgileri, işletmeler için önemli bir rehber niteliği taşıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.