DANIŞMAN & EĞİTMEN TURGAY ÖZTÜRK, NESRİN İÇLİ’NİN SORULARINI YANITLIYOR…

DANIŞMAN & EĞİTMEN TURGAY ÖZTÜRK, NESRİN İÇLİ’NİN SORULARINI YANITLIYOR…

ABONE OL
Mart 21, 2024 10:06
DANIŞMAN & EĞİTMEN TURGAY ÖZTÜRK, NESRİN İÇLİ’NİN SORULARINI YANITLIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Danışman ve eğitmen Turgay Öztürk, katıldığı bir programda izleyicilere kendisi hakkında bilgi verdi. Öztürk, 1985 doğumlu ve kimya eğitimi almış. Eğitimlerini tamamladıktan sonra İngiltere’de çalışmış ve Türkiye’ye geri dönmüş.

İş deneyimleri arasında AR-GE ve kalite yöneticisi olarak çalışmaları bulunuyor. Öztürk, kendi işini kurarak yönetim sistemleri danışmanlığı yapmaya başlamış ve çeşitli sektörlere hizmet vermekte.

Programda, hükümet kontratları ve yönetim sistemleri ile ilgili bilgi veren Öztürk, hükümet kontratlarının Türkiye’nin dış ticaretinde önemli bir rol oynadığını belirtti. Firmalara bu konuda destek sağladığını ve denetim faaliyetlerini gerçekleştirdiğini ifade etti.

Ayrıca, çeşitli yönetim sistemleri eğitimleri de veren Öztürk, iş denetçisi yetkinliği alacak kişilere eğitimler sunduklarını ve bu sayede firmaların yönetim sistemlerini etkin bir şekilde denetleyebileceklerini belirtti.

Öztürk’ün paylaştığı bilgiler, iş dünyasında yönetim sistemleri ve hükümet kontratları konusunda çalışanların dikkatini çekti ve katılımcılar tarafından ilgiyle karşılandı.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-140-sayisi-cikti/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.