“DOĞRUDAN SATIŞ KEŞFEDİLMEMİŞ BİR HAZİNE…” TUBA BİLMEZ ANLATIYOR…

“DOĞRUDAN SATIŞ KEŞFEDİLMEMİŞ BİR HAZİNE…” TUBA BİLMEZ ANLATIYOR…

ABONE OL
Mart 20, 2024 14:54
“DOĞRUDAN SATIŞ KEŞFEDİLMEMİŞ BİR HAZİNE…” TUBA BİLMEZ ANLATIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tuba Bilmez, başarılı bir girişimci olarak tanınan ve doğrudan satış sektöründe önemli bir rol oynayan bir isimdir. İstanbul doğumlu olan Bilmez, üç çocuk annesi ve önceki klasik ticaret deneyimine sahiptir. Kendi başarı hikayesini paylaşarak, evden çalışabileceği bir iş modeli keşfettiğini ve doğrudan satışın potansiyelini fark ettiğini belirtmiştir.

Doğrudan satış sektöründe, markaların doğrudan girişimcilere ürünleri pazarladığı ve bu sayede kazanç elde edilebileceği bir iş modeline odaklandığına dikkat çekmiştir. Tuba Bilmez, işini adaletle yapmasıyla diğer meslektaşlarından ayrıldığını ve bu sayede sektöre katkı sağladığını vurgulamıştır.

Gelecekteki vizyonunu paylaşan Bilmez, markasının globalleşmesi ve daha fazla kadına ulaşarak başarılarını arttırmak istediğini belirtmiştir. Kendini diğer rakiplerinden ayıran özelliklerinin, işine duyduğu güven ve adil davranışı olduğunu söylemiştir. Bu tutumunun, sektördeki başarılarını artırdığını ve markasını uluslararası bir düzeye taşıma hedefine katkı sağladığını ifade etmiştir.

 

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-145-sayi-cikti/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.