KOORDİNATÖR VE İÇ MİMAR ERKUTAY DOYRAN ANLATIYOR…

KOORDİNATÖR VE İÇ MİMAR ERKUTAY DOYRAN ANLATIYOR…

ABONE OL
Mart 21, 2024 10:43
KOORDİNATÖR VE İÇ MİMAR ERKUTAY DOYRAN ANLATIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Selin Ceylan Sunumuyla “İşkolik Programı”

İç mimarlık ve koordinatörlük alanında uzmanlaşmış isimlerden Erkutay Doyran, iş hayatı ve kariyer yolculuğunu Ecose Konfeksiyon’un “İşkolik Programı”nda Selin Ceylan’la paylaştı. Programda Doyran, kendi iç mimarlık serüvenini ve sektördeki deneyimlerini anlattı.

Doyran, iç mimarlık mesleğine duyduğu ilginin çocukluk yıllarına dayandığını ifade ederek, özellikle şantiye ortamlarına olan merakının mesleğe adım atmasında etkili olduğunu belirtti. İç mimarlık mesleğinin tasarım ve şantiye işleri olarak iki ana kolda değerlendirilebileceğini vurgulayan Doyran, bu alanlarda kendini geliştirerek Hotelia adında bir firma kurduğunu dile getirdi.

Hotelia’nın faaliyetleri hakkında bilgi veren Doyran, firmanın müşteri memnuniyetine ve çevre dostu üretimine önem verdiğini vurguladı. Özellikle müşterilerin hayallerini gerçeğe dönüştürme konusunda önemli bir misyon üstlendiklerini ifade eden Doyran, iç mimarların tasarımlarını hayata geçirme sürecinde destek verdiklerini belirtti.

Gelecek hedefleri hakkında konuşan Doyran, Türk mobilyasının dünya çapında daha etkin bir rol oynamasını ve çevre dostu üretimin yaygınlaşmasını hedeflediklerini dile getirdi. Ayrıca, iç mimarlık ve proje mobilyacılığı alanında çalışanların hangi özelliklere sahip olmaları gerektiğine de değinen Doyran, bu mesleklerin zorluklarına rağmen, insanların hayallerini gerçekleştirmenin ve yaşamlarını güzelleştirmenin önemine vurgu yaptı.

Programın sonunda Doyran, iç mimarlık ve koordinatörlük alanında çalışanlara cesaret ve motivasyon vererek, sektördeki başarılarının devamını diledi ve mesleğin zorluklarına rağmen önemli bir tatmin sağladığını vurguladı.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-146-sayi-cikti/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.