Muğla doğumlu olan ve Yeditepe Üniversitesi’nde makine mühendisliği eğitimi almış olan Eren Onat, sektörle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Onat, ailesindeki mühendislik geleneğinin kendi meslek tercihini etkilediğini belirtti. Makine mühendisliğinin geniş bir alanı kapsadığını vurgulayan Onat, otomasyondan tekstil endüstrisine kadar çeşitli sektörlerde hizmet verildiğini ifade etti.
Onat, başarının temelini heves ve ilgi olarak tanımladı ve bu özelliklerin çalışma ve azimle geliştirilebileceğine dikkat çekti. Gelecekte kendini daha da geliştirerek danışılan bir uzman olmayı hedeflediğini belirten Onat, deneyimlerin önemine vurgu yaptı.
Bu değerli açıklamaları için Eren Onat’a teşekkür ederiz. Makine mühendisliği alanında başarılarının devamını dileriz.
MAGAZİN
27 Temmuz 2024MAGAZİN
27 Temmuz 2024MAGAZİN
27 Temmuz 2024MAGAZİN
27 Temmuz 2024MAGAZİN
27 Temmuz 2024MAGAZİN
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.