MAKİNE MÜHENDİSİ YETKİN TEKİN’İN YANGIN YALITIMINDAKİ BAŞARISI
  • ALSANA HABER
  • yaşam
  • MAKİNE MÜHENDİSİ YETKİN TEKİN’İN YANGIN YALITIMINDAKİ BAŞARISI

MAKİNE MÜHENDİSİ YETKİN TEKİN’İN YANGIN YALITIMINDAKİ BAŞARISI

ABONE OL
Şubat 22, 2024 10:31
MAKİNE MÜHENDİSİ YETKİN TEKİN’İN YANGIN YALITIMINDAKİ BAŞARISI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Makine mühendisi Yetkin Tekin, yangın koruma sistemleri alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren Egefen’in kurucusu ve sahibi olarak, yangın yalıtımının önemini vurguluyor. Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda, yangın yalıtımının enerji verimliliği, konfor ve yangının yayılmasını önleme açısından kritik bir rol oynadığını belirtti.

Tekin, şirket olarak müşterilere mükemmeliyetçi hizmet sunmayı hedeflediklerini ve aktif yangın söndürme sistemlerinin yanı sıra yangın yalıtımı işini de yaptıklarını açıkladı. Bu sayede, binaların enerji sarfiyatını azaltarak enerji verimliliğini artırdıklarını ve konforlu bir yaşam alanı sağladıklarını ifade etti.

Yangın yalıtımının Türkiye’de ısı, ses ve su yalıtımına göre daha az bilindiğini ancak son yıllarda öneminin giderek arttığını belirten Tekin, yapıların yangın yalıtımına yer verilmesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca, sektördeki farkındalığın artması ve yangın yalıtımının hayati öneminin anlaşılması için çaba sarf ettiklerini dile getirdi.

Egefen olarak Türkiye’nin dört bir yanında aktif olarak faaliyet gösterdiklerini ve sektördeki bilincin artması için çalışmalarına devam ettiklerini belirten Tekin, ekibine katılmak isteyenlerden mühendislik formasyonu, İngilizce bilgisi, esneklik ve sorumluluk sahibi olmalarını beklediklerini ifade etti.

Son olarak, Yetkin Tekin, yangın yalıtımının önemine dikkat çekerek, yapıların bu alanda daha bilinçli ve farkındalık sahibi olmalarını umduğunu vurguladı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.