PROFESYONEL YAŞAM KOÇLUĞU VE EĞİTİM ŞERİFE UYSAL İLE SÖYLEŞİ
  • ALSANA HABER
  • yaşam
  • PROFESYONEL YAŞAM KOÇLUĞU VE EĞİTİM ŞERİFE UYSAL İLE SÖYLEŞİ

PROFESYONEL YAŞAM KOÇLUĞU VE EĞİTİM ŞERİFE UYSAL İLE SÖYLEŞİ

ABONE OL
Şubat 20, 2024 11:53
PROFESYONEL YAŞAM KOÇLUĞU VE EĞİTİM ŞERİFE UYSAL İLE SÖYLEŞİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

20 Şubat 2024, İstanbul – İşkolik programının dikkat çeken bir bölümü olan “Profesyonel Yaşam Koçluğu ve Eğitim” başlıklı söyleşi, seyircileri bilgi dolu bir konuşmaya davet etti. Programın sunucusu Selin Ceylan, bugünkü konuğunun profesyonel yaşam koçu Şerife Uysal olduğunu duyurdu.

Uysal, profesyonel yaşam koçluğunun temelini motivasyon üzerine kurduğunu ve danışanlarına yönlendirme yapmadan farkındalık yarattığını vurguladı. Ayrıca, uzmanlık alanlarının ilişki koçluğu, öğrenci koçluğu, ve aile danışmanlığı gibi geniş bir yelpazeye yayıldığını belirtti.

Söyleşide, ailenin çocukların gelişimindeki kritik rolü üzerinde duruldu. Uysal, sevgiyle beslenmenin ve evde verilen doğru eğitimin önemine vurgu yaparak, özellikle anne-babanın rolünün altını çizdi. Ayrıca, internet ve sosyal medyanın gençlerin yaşamlarını nasıl etkilediği ve doğru eğitimin önemi de tartışıldı.

Programın sonunda Uysal, insanlara dokunmanın, onları güzelleştirmenin ve mutlu yaşamalarını sağlamanın, kendi yaşamınızı daha da anlamlı kıldığını vurgulayarak, hayatın manevi tatmininin önemine dikkat çekti.

Profesyonel yaşam koçluğu ve eğitim üzerine bu keyifli söyleşi, izleyicilere farkındalık kazandırdığı gibi, aynı zamanda aile içi ilişkilerin ve gençlerin eğitimine dair önemli ipuçları sundu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.