Lasal Kolej İstanbul’un saygın tasarım eğitmenlerinden biri olan Müge Cengiz, son olarak Selin Ceylan’ın sunumuyla “NS örme boya baskı Selin Ceylan ile işkolik programını sunar” adlı programa katılarak izleyicilerle keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.
Cengiz, programda kariyeri ve eğitim anlayışı hakkında değerli bilgiler paylaştı. Kendisinin tekstil uzmanlığına olan uzun süreli ilgisinden bahsederek, Lasal Kolej İstanbul’da tasarım eğitmeni olarak görev yaptığını ve burada moda pazarlama, moda tasarımı, iç mimari gibi çeşitli programlara katkı sağladığını belirtti.
Söyleşide, Cengiz’in eğitim felsefesi ve öğrencilere verdiği önem vurgulandı. Öğrencilere tasarımın detaylarına inmek, koleksiyon oluşturma süreçlerini öğretmek ve sektöre hazır yetenekli çalışanlar olarak yetiştirmek için çaba gösterdiği ifade edildi.
Ayrıca, Cengiz’in gelecek hedefleri ve sektördeki deneyimleri üzerine yapılan değerlendirmelerde, öğrencilere katkıda bulunmanın ve onların başarılarını görmekten duyduğu mutluluk ön plana çıktı.
Program, sektördeki uzmanlığıyla dikkat çeken Cengiz’in eğitim anlayışını ve gelecek vizyonunu izleyicilere aktarma fırsatı sağladı. İzleyiciler, program boyunca Cengiz’in tecrübelerinden ve bilgilerinden önemli öğretiler edindi.
Müge Cengiz’in işkolik programındaki bu değerli katkısı, tasarım ve tekstil alanında kariyer yapmak isteyenler için ilham verici bir kaynak olarak nitelendiriliyor.
MAGAZİN
27 Temmuz 2024MAGAZİN
27 Temmuz 2024MAGAZİN
27 Temmuz 2024MAGAZİN
27 Temmuz 2024MAGAZİN
27 Temmuz 2024MAGAZİN
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.