TNB TEKNOLOJİ’NİN GENEL MÜDÜRÜ GÜL TUĞBA KIZILTUĞ, ŞİRKET HİZMETLERİNİ ANLATTI

TNB TEKNOLOJİ’NİN GENEL MÜDÜRÜ GÜL TUĞBA KIZILTUĞ, ŞİRKET HİZMETLERİNİ ANLATTI

ABONE OL
Mart 21, 2024 09:02
TNB TEKNOLOJİ’NİN GENEL MÜDÜRÜ GÜL TUĞBA KIZILTUĞ, ŞİRKET HİZMETLERİNİ ANLATTI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gül Tuğba Kızıltuğ, TNB Teknoloji’nin Genel Müdürü olarak, şirketin sağladığı hizmetleri ve sektördeki konumlarını anlattı. Kızıltuğ, şirketin sunduğu kayıtlı elektronik posta sistemleri ve elektronik imza sistemleri üzerine yazılımlar hakkında bilgi verdi.

Elektronik posta sistemi, gönderici ve alıcı kimliklerinin yanı sıra gönderim zamanını belirterek güvenli bir iletişim imkanı sağlıyor. Kızıltuğ, bu sistemin kullanıcıların MEV sistemlerini güvenli bir şekilde kullanmalarına olanak tanıdığını vurguladı.

Elektronik imza sistemleri ise dijital ortamda imza atma işlemlerini sağlayarak belge imzalama süreçlerini kolaylaştırıyor. Bu sistemlerin, ıslak imza ile eşdeğer olduğunu belirten Kızıltuğ, bu sayede belgelerin güvenli bir şekilde imzalanmasını sağladıklarını ifade etti.

TNB Teknoloji’nin yerli ve milli yazılımlarıyla her sektöre hizmet verdiğini belirten Kızıltuğ, özellikle bankalar, birlikler ve federasyonlar gibi kuruluşlara odaklandıklarını açıkladı. Şirketin, müşteri portföyünde önemli kuruluşların bulunduğunu ve yazılımlarının genç bir ekip tarafından geliştirildiğini vurguladı.

Kızıltuğ, TNB Teknoloji’nin güvenlik, erişebilirlik ve bütünlük gibi kritik unsurlara odaklandığını belirterek, sektördeki önemli bir aktör olduklarını vurguladı.
Son olarak, Kızıltuğ, TNB Teknoloji’nin Türkiye Bilişim Derneği tarafından birçok kez ödüllendirildiğini ve bu başarılarının devamını dilediğini ifade etti.
Kızıltuğ’un açıklamalarıyla son bulan bu röportaj, TNB Teknoloji’nin sektördeki güçlü konumunu ve sağladığı yenilikçi hizmetleri ortaya koydu.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-142-sayi-cikti/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.