VERİ YEDEKLEME UZMANI BURAK YILDIZ: SEKTÖRÜNDEKİ YENİLİKLERİ LİDERLİKLE TAKİP EDİYOR
  • ALSANA HABER
  • yaşam
  • VERİ YEDEKLEME UZMANI BURAK YILDIZ: SEKTÖRÜNDEKİ YENİLİKLERİ LİDERLİKLE TAKİP EDİYOR

VERİ YEDEKLEME UZMANI BURAK YILDIZ: SEKTÖRÜNDEKİ YENİLİKLERİ LİDERLİKLE TAKİP EDİYOR

ABONE OL
Şubat 21, 2024 08:22
VERİ YEDEKLEME UZMANI BURAK YILDIZ: SEKTÖRÜNDEKİ YENİLİKLERİ LİDERLİKLE TAKİP EDİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan ve bilgi teknolojileri sektöründe yaklaşık beş yıldır deneyimi bulunan Burak Yıldız, özel bir bankada kıdemli veri yedekleme uzmanı olarak görev yapıyor. Son 2.5 yıldır bu bankada çalışan Yıldız, sektördeki bilgi birikimini ve deneyimlerini paylaştı.

Yedekleme işinin önemine vurgu yapan Yıldız, günlük hayatta bireylerin kişisel verilerini korumanın yanı sıra büyük kuruluşların da veri güvenliğini sağlamak için kritik bir rol oynadığını belirtti. Bu alandaki çalışmalarının sürekliliğini ve önemini vurgulayan Yıldız, sektörün sürekli gelişen yapısı nedeniyle teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip etmenin kariyer için önemli olduğunu ifade etti.

Kariyerine farklı firmalarda destek vererek başlayan Yıldız, daha sonra bir bankada yedekleme ekibini sıfırdan kurma ve altyapıyı yenileme deneyimi yaşamıştır. Bu süreçte edindiği tecrübelerle sektördeki gelişmelere ayak uydurabilme ve yeniliklere liderlik edebilme yeteneğini geliştirdiğini ifade etti.

Yıldız, gelecekte teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek kariyerini ilerletmeyi hedeflediğini ve sektördeki değişimlere liderlik etmeyi amaçladığını belirtti.

Son olarak, Yıldız, sektörde kariyer yapmak isteyenlere cesaret vererek, teknoloji alanındaki eğitim ve deneyimlerin kariyer yolculuğunda önemli olduğunu ve herkesin bu alanda kendini geliştirebileceğini vurguladı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.