SACİT ASLAN’NIN DOBRA DOBRA İTİRAFLARI EĞLENCE DÜNYASININ KARANLIK YÜZÜNÜ AYDINLATTI.
  • ALSANA HABER
  • Magazin
  • SACİT ASLAN’NIN DOBRA DOBRA İTİRAFLARI EĞLENCE DÜNYASININ KARANLIK YÜZÜNÜ AYDINLATTI.

SACİT ASLAN’NIN DOBRA DOBRA İTİRAFLARI EĞLENCE DÜNYASININ KARANLIK YÜZÜNÜ AYDINLATTI.

ABONE OL
Mayıs 30, 2022 15:54
SACİT ASLAN’NIN DOBRA DOBRA İTİRAFLARI EĞLENCE DÜNYASININ KARANLIK YÜZÜNÜ AYDINLATTI.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

YouTube’ da yayınlanan AL SANA HABER programına bağlanıp ifşa üzerine ifşada bulunan Sacit Aslan’ın sözleri  zaman aşımına uğramış kriminal suç ihbarı gibiydi.

Sacit Aslan, o dönem Harika Avcı’ nın başına gelenleri anlatırken Seda Sayan’ la ilgili çok çarpıcı bir gerçeği ilk defa AL SANA HABER’ de anlattı.

FAHRİ BEY SEDA SAYAN’ I ÖLDÜ DİYE BIRAKTIKTAN SONRA BEN AĞZINA PAMUKLA SUYU BEN VERDİM”

Binlerce izleyicinin canlı yayını takip altına aldığı o konuşmanın detaylarında şöhret yolundaki insanların başına neler geldiğinin açık itirafı gibiydi…

Sacit Aslan’ ın açıklamaları sırasında Seyhan Soylu “Maksim kulisinde herhangi bir şiddete uğradı mı Harika Avcı veya Seda Sayan?” diye sorunca Sacit Aslan “Seda Sayan, Caddebostan Maksim Gazinosu’ nun yanındaki Elma Kabare’de Metin Akpınar ve rahmetli Zeki Alasya ile kabare yapıyordu. Onu kabareden aşağı indirdi.Öldüresiye dövdü. Öldü diye yere bıraktıklarında ben yerde yatan Seda Sayan’ ın ağzına pamukla su verdim” deyince masadaki herkes şoke oldu. Seyhan Soylu “Fahri Bey dövdü değil mi?” diye sordu. Sacit Aslan “Evet, evet. Gazinodan kabareye zor yetiştim. Pamukla ağzına su verdim. Şahidi Metin Akpınar ölmedi daha yaşıyor. Seda Sayan o dayağı yedikten sonra tekrardan kalktı. 15 dakika içinde makyaj yaptı ve sahneye çıktı.diye açıkladı.

Seyhan Soylu bu açıklamanın ardından Sacit Aslan’ a “Peki ondan sonra tekrar Maksim’ de çalıştı mı Seda Sayan?”diye sordu. Aslan “Yüz defa” diye yanıtladı. Seyhan Soylunun Korkudan mı çıktı?” sorusu üzerine Sacit Aslan “Ben bilemem onu ona soracaksınız” diye yanıtladı.

Tayyar Işıksaçanın “Seda Sayan’ ın Fahrettin Aslan’dan dayak yemesinin sebebi kıskançlık mı?” sorusu üzerine Sacit Aslan “Hayır. Adamın o kadar büyük kompleksleri ve egosu var ki her iş verdiği kişiyi uzaktan kumanda etmek istiyor. Gittiği yeri, konuştuğu arkadaşlarını, günde kaç defa kimle telefonla konuşuyor?” diye yorum yaptı.

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.