SEYHAN SOYLU REZA ZARRAB VE OKAN KURT’ A “HODRİ MEYDAN” DEDİ

SEYHAN SOYLU REZA ZARRAB VE OKAN KURT’ A “HODRİ MEYDAN” DEDİ

ABONE OL
Mart 15, 2022 21:26
SEYHAN SOYLU REZA ZARRAB VE OKAN KURT’ A “HODRİ MEYDAN” DEDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçtiğimiz aylarda AL SANA HABER’ de Seyhan Soylu, Demet Akalın’ı ve Ebru Gündeş’i kızdıracak öyle iddialarda bulunmuştu ki medyanın gündeminden düşmeyecek bir dosyanın sinyalini vermiş ve deşifrelerini yaparak ekrandan devletin yetkililerine ihbarda bulunmuştu.

Soylu o dönem devlete; “Ey Devlet- Umumiye yetkilileri Geçmişte Çiftlikbank, Solucanbank, Sütbank, Detaymaxinet, Mine Mumcu vs. gibi 67 Titan zincirini deşifre ettim. Reza Zarrab ve Okan Kurt ortaklığı da benzeri bir sistemdir. Reza karısı Ebru Gündeş’ten dolayı Demet Akalan ve Okan Kurt ile arkadaş oluyor.. Birlikte özel uçaklarla yurt dışı seyahatleri, ardından bir şirketler kurulur. Şirketlerden biri lojistik firması Dev Tır ordusu kurulur. Reza Zarrab’ ın ilk olarak bu lojistik firmasına 50 Milyon Dolar para koyduğu ve sonrasında da paralar kaybolduğu iddiası kulaktan kulağa yayılır. Reza ABD’de paket olur, tutuklanır. O sırada Reza’ nın rezaletleri ortaya çıkınca Okan Kurt’un kurduğu şirketin finansörü olarak da sosyal medya da haberleri dolaşınca Okan Kurt aman bu olay bize sıçramasın diye tedbiren hala daha aynı evi paylaştığı o tarihte resmi eşi olan Demet Akalın ile boşanırlar” diyerek seslenmişti.
Bugün son dakika haberi olarak gündeme düşen Demet Akalın’ ın kocası Okan Kurt’ un iflas etmesi ve 500 Milyon’un üstünde borç bıraktığı haberi ile Seyhan Soylu bir kez daha haklı çıktı.

 

SEYHAN SOYLU OKAN KURT KONUSUNDA HAKLI ÇIKTI

Nurettin Soydan “Seyhan sen bu olayı 1 yıl önce anlatmıştın” deyince Soylu; “Evet Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanıp bu olacakları bir bir anlatmıştım. Bugün bir mahkeme kararı çıkıyor ve ben o karara vatandaş olarak müdahil olacağım ve şerh koyacağım. Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Çünkü o para senin benim vatandaşın parası. Reza Zarrab hain bir adamdı yakalandı sonra da Türkiye Cumhuriyeti’ ne zarar verdi”
Hakan Solaker ise “Demet Akalın bu tür sorunları yaşamasın diye evliliğini sonlandırdı. Haciz gelmesin diye yaptı. Avukatları dedi ki Boşanacaksın resmi olarak bu iş bitecek. Bütün sorumluluk kocanda kalacak dedi ve Demet de böyle yaptı” yorumunda bulundu.

SEYHAN SOYLU REZA ZARRAB VE OKAN KURT’ A “HODRİ MEYDAN” DEDİ

Seyhan Soylu “10 yıl boyunca şirketi olmazsa temizlenecek ne güzel iş. Bana da versinler 50 Milyon Dolar kocayı da boşarım. Şimdi ihbar edeceğim. Beni kimse bu konuda susturamaz. Ben kimseden korkmam. Allah adına söyleyin. 510 Milyon TL be kardeşim. Şu anda TOKİ bir evi 100 Bin TL ye mal ediyor. Bu da demektir ki 5100 kişiye ev. Maliye’ yi, İstanbul Defterdarlığı’ nı uyarıyorum. Avukatıma da buradan talimat veriyorum. Bu konu takip edilsin diye şikayette bulunacağım. Çiftlikbank gibi 67 Titan zincirini deşifre etmiş biri olarak ve şimdiye kadar söylediklerimde yüzde 1 bile sapma olmadığını bilerek suç duyurusunda bulunacağım.

Alnımda bir yıldız var. 40 tane Reza’ ya 100 tane Okan’ a hodri meydan. Boşanmaya da iflasa da inanmıyorum. Devlet-i Umumiye’ yi de uyarıyorum. Bu haber çok tehlikeli bir haber. Çiftlikbank’ ın sahibi Mehmet Aydın’dan hiçbir farkı yok bu operasyonun” diyerek yeni bir ihbarda bulundu.

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.